Aktualności

Nowa siedziba. Nowe możliwości.
18.11.2014

W związku z rozwojem firmy, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż spółka Lilu Fruits w pełni rozgościła się w nowej siedzibie przy ul. Reja 3 w Gdańsku. Zmiana pokierowana jest przede wszystkim chęcią ciągłego podnoszenia jakości naszych usług oraz produktów.

Dzięki nowemu obiektowi, co dzień będziemy zwiększać możliwości oferowanego asortymentu. Jesteśmy przekonani, iż ta zmiana usprawni a przede wszystkim polepszy naszą dotychczasową współpracę.

mapka
Potwierdzenie najwyższej jakości
06.08.2014

Uzyskaliśmy od naszych kontrahentów własnoręcznie, podpisaną Gwarancję Jakości jaj i pomidorów. Gwarancja potwierdza najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów. Przedstawiciele handlowi, uzyskaną gwarancję będą dodawać do ofert firmowych podczas spotkań z naszymi Klientami.

Podnoszenie jakości naszych dostaw oraz spełnianie oczekiwań naszych Klientów stanowi dla nas dużą satysfakcję i ciągłe wyzwanie.

GW.JAK
Obieralnia już otwarta
10.07.2014

Od ponad trzech miesięcy w oddziale w Olsztynie działa nowa maszyna służąca do obierania warzyw i owoców. Dzięki naszej maszynie, dostarczamy dla branży HoReCa gotowe produkty do spożycia. Nasi Klienci, mogą zaoszczędzić swój czas pracy o ponad połowę. Kupując produkty obrane uniknąć można odpadów, a co za tym idzie zmniejszone zostają wymagania sanepidu odnośnie obiektu gastronomicznego. Owoce i warzywa obrane odpowiednio zapakowane zachowują dłużej świeżość. Wszystkie te zalety przekładają się na łatwą do przeliczenia optymalizację food costu.

Z nami zyskują Państwo na czasie, którego tak często nam brakuje, szczególnie w okresie wzmożonego, wakacyjnego ruchu. Zachęcamy do kupowania naszych produktów obranych.

Plantacja truskawek
08.07.2014

Od połowy czerwca firma Lilu Fruits wprowadziła do oferty dla branży HoReCa nową, włoską odmianę truskawek deserowych Linosa. Jest to odmiana powtarzająca się tzn. plonująca 2-3 krotnie w okresie od czerwca do października. Owoce pochodzą z plantacji, usytuowanej niedaleko Braniewa.

Produkcja w nowoczesnych tunelach foliowych (tzw. haygrove ) o powierzchni 40 arów, jest tzw. hodowlą na stołach uprawnych z kropelkowym systemem nawadniana. Metoda ta polega na optymalnym dostarczeniu wody i pożywki do każdej z roślin osobno. Truskawki od znanych, tradycyjnych truskawek gruntowych, różnią się wielkością i smakiem.
W smaku są słodsze, zbliżony do smaku poziomek. Owoce są większe, podłużne o jaśniejszej barwie. Firma w planach na przyszły rok, ma powiększenie oferty o maliny i jeżyny, a w kolejnych sezonach także borówki amerykańskiej.

Coroczna impreza z Lilu Fruits
22.04.2014

W doborowym towarzystwie, zaproszonych przez siebie restauratorów i szefów kuchni, mieliśmy okazję do bliższego poznania nowych trendów branży gastronomicznej. Impreza odbyła się  w Hotelu Haffner w Sopocie. LiLu Fruits, jako doświadczona firma doskonale wie, jak zaspokoić nawet te, najbardziej wymagające gusta. Na gości czekało wiele atrakcji równie emocjonujących, jak zaskakujący pokaz magii.

Nieformalnym, a zapewne owocnym rozmowom do bladego świtu towarzyszyła miła atmosfera, rozpieszczające podniebienia przekąski i klimat niczym z Las Vegas. Uczestnicy mogli poczuć na własnej skórze, na czym polega hazardowe szaleństwo i w każdym dreszczyk emocji wywoływały ekscytujące partie pokera, bądź ruletki. Jeśli komuś nie powiodło się w grach mógł jeszcze liczyć na szczęście w loterii wizytówek, w której do wygrania był pobyt w 5* Hotelu. Całość uświetnił DJ i muzyka na żywo, która zdecydowanie wprawiała w dobry nastrój.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, do zobaczenia za rok!

Z poważaniem

Zespół LiluFruits