Aktualności

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
30.12.2017
HY2018
Wesołych Świąt!
27.12.2017

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy serdecznie podziękować
za dotychczasową współpracę
oraz złożyć Naszym Klientom,
Przyjaciołom i Sympatykom
moc gorących życzeń, zdrowia,
szczęścia i wszelkiej pomyślności

Hello Hel!
09.12.2017

Z przyjemnością informujemy, że staliśmy się wyłącznym dostawcą owoców i warzyw do nowo otwartego Hotelu Hel. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku!

Zapraszamy również do polubienia strony Hotelu Hel na facebooku, wystarczy kliknąć tutaj.

Kukurydziane szaleństwo
12.11.2017

W naszym asortymencie pojawiły się niezwykłe kukurydze. Oprócz standardowej, złocistej kolby, sprowadziliśmy również takie okazy jak: kukurydza biała, kukurydza czarna, kukurydza kolorowa oraz kukurydza truskawkowa. Poznajcie je razem z nami.

Kukurydza kolorowa posiada pełną gamę najrozmaitszych kolorów, jak i wzorów. Jest niezwykle ozdobna, idealnie oddaje jesienny klimat i pokazuje pierwotne piękno tego warzywa.

Kukurydza truskawkowa oprócz niezwykłej bordowej barwy ziaren, posiada również delikatny i słodki smak. Najbardziej polecana jest na popcorn, ale stanowi również niezwykły składnik sals. Tworzy doskonały duet z dynią i jest niezwykłą ozdobą w kuchni.

Kukurydza biała posiada bardzo jasny, prawie biały kolor ziaren. Jej odmiana pochodzi z Meksyku i jest używana w zupie pozole czy też w zapiekankach typu casserole. Ma też niezwykłe właściwości zdrowotne, jest bogata w witaminy z grupy B, witaminy D, E, A i K, minerały, sole potasu, fosforu, żelaza, miedzi, magnezu, selenu i cynku.

Kukurydza czarna posiada ciemne, czarno-fioletowe ziarna. Jest odmianą średnio wczesną uprawianą w Peru, Chile i Boliwii. Bardzo długo zachowuje swoją świeżość. Wykonuje się z niej najróżniejsze artykułu spożywcze, łącznie z napojami i słodyczami. Zawiera bardzo dużo antocyjanów, którym przypisuje się właściwości przeciwcukrzycowe.

Mamy nadzieję, że podobają się wam tak samo jak nam. Koniecznie zadzwońcie i dajcie znać. Czas poeksperymentować w kuchni.

Halloween? Nie bez dyni
29.10.2017

Halloween to z pewnością bardzo intrygujące święto, o którym z każdym rokiem słyszy się coraz więcej. Jest to też dodatkowa okazja, aby lepiej poznać niesamowite warzywa jakimi są dynie. Czy znasz je wszystkie? Przygotujcie się, bowiem nie ma Halloween bez dyń.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz dyń. Dbamy nie tylko o to, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale również wciąż zaskakiwać ich coraz to ciekawszymi propozycjami. W naszej ofercie dyń znalazły się takie pozycje jak: ozdobna, bambino, gomez, hokkaido, piżmowa oraz… jedyna, niepowtarzalna i niewątpliwie zaskakująca – Dynia Makaronowa. Poznaj możliwości tych warzyw wraz z nami.