Aktualności

Coroczna impreza z Lilu Fruits
22.04.2014

W doborowym towarzystwie, zaproszonych przez siebie restauratorów i szefów kuchni, mieliśmy okazję do bliższego poznania nowych trendów branży gastronomicznej. Impreza odbyła się  w Hotelu Haffner w Sopocie. LiLu Fruits, jako doświadczona firma doskonale wie, jak zaspokoić nawet te, najbardziej wymagające gusta. Na gości czekało wiele atrakcji równie emocjonujących, jak zaskakujący pokaz magii.

Nieformalnym, a zapewne owocnym rozmowom do bladego świtu towarzyszyła miła atmosfera, rozpieszczające podniebienia przekąski i klimat niczym z Las Vegas. Uczestnicy mogli poczuć na własnej skórze, na czym polega hazardowe szaleństwo i w każdym dreszczyk emocji wywoływały ekscytujące partie pokera, bądź ruletki. Jeśli komuś nie powiodło się w grach mógł jeszcze liczyć na szczęście w loterii wizytówek, w której do wygrania był pobyt w 5* Hotelu. Całość uświetnił DJ i muzyka na żywo, która zdecydowanie wprawiała w dobry nastrój.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, do zobaczenia za rok!

Z poważaniem

Zespół LiluFruits

Większe możliwości LiLu
10.04.2014

Otwarcie nowego oddziału LiLu Fruits  w Olsztynie.

Poza tradycyjnymi warzywami i owocami, zapewniamy również bogaty wybór ziół, kiełków, jaj oraz produktów tropikalnych. Wśród naszych stałych odbiorców znajdują się renomowane hotele i restauracje, a grono zainteresowanych stale wzrasta.

Nowo powstała placówka to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na świeże, wysokiej jakości produkty. Zmodernizowana flota samochodów dostawczych, dopracowana w szczegółach logistyka i doświadczony personel, dają Państwu gwarancję terminowości dostaw oraz krótkiego czasu realizacji zamówień.

Życzenia Świąteczne 2014
18.12.2013
kartka_lilu