Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, a nie znalazłaś/nie znalazłeś interesującej Cię oferty, prześlij nam swoje CV, a być może znajdziemy odpowiednie dla Ciebie stanowisko pracy.

Kariera

Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, by w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że obecna pozycja firmy na rynku, to wynik między innymi zaangażowania naszych pracowników. Dlatego też zatrudniając nowe osoby do naszego zespołu, szukamy takich, które z pasją podchodzą do swojej pracy. Ze względu na profil prowadzonej przez nas działalności prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska wykonawcze, handlowe jak i specjalistyczne.

Aktualne oferty pracy

Miejsce pracy:

Gdańsk

Główne zadania:

-przyjęcie, rozładunek i rozlokowanie towaru na magazynie,
-kompletacja zamówień dla Klientów,
-wydanie towaru na potrzeby Działu Produkcji,
-prace porządkowe.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (w branży owocowo – warzywnej będzie dodatkowym atutem),
-gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
-wykształcenie średnie,
-samodzielność i rzetelność w działaniu,
-komunikatywność.

Oferujemy:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-dogodną lokalizację miejsca pracy,
-atrakcyjny system wynagradzania,
-możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą funkcji Aplikuj, która znajduje się poniżej.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lilu Fruits Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Gdańsk

– załadunek i rozładunek towaru
– terminowe dostarczanie towaru do Klientów
– dbałość o relacje z Klientami

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B
– umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych
– aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz badania psychologiczne
– wykształcenie średnie
– samodzielność i rzetelność w działaniu
– komunikatywność
– wysoka kultura osobista
– mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy w branży kurierskiej

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę
– możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą funkcji Aplikuj, która znajduje się poniżej.

Gdańsk

Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny za:

Obsługa klientów:
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
-nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
-profesjonalną obsługę.

Osiąganie stawianych celów:
-realizację planów sprzedażowych,
-raportowanie wykonanych działań i poziomu realizacji wyników sprzedaży,
-współorganizowanie i aktywny udział w akcjach marketingowo – promocyjnych.

Do skutecznego realizowania powyższych zadań potrzebne jest:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
-wykształcenie minimum średnie
-samodzielność, systematyczność i rzetelność w działaniu
-dobra organizacja pracy
-komunikatywność
-umiejętność prowadzenia negocjacji
-doświadczenie w pracy z klientem z branży HoReCa (preferowane).

Naszym Reprezantantom Handlowym oferujemy:

-pracę w środowisku pełnym wyzwań
-współpracę ze znanymi firmami z branży HoReCa
-atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
-narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, tablet
-możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy i udział w szkoleniach branżowych.