Kariera

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:

Gdańsk (woj. pomorskie)

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • realizację planów sprzedażowych
  • analizę rynku
  • raportowanie wykonanych działań i poziomu realizacji wyników sprzedaży
  • współorganizowanie i aktywny udział w akcjach marketingowo – promocyjnych
  • ścisłą współpracę z Działem Zakupów i Działem Jakości

Do skutecznego realizowania powyższych zadań potrzebne jest:

  • min. 2 lata doświadczenia w bezpośredniej, aktywnej sprzedaży w FMCG
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji w segmencie B2B
  • wysoce rozwinięta umiejętność prowadzenia negocjacji
  • samodzielność, systematyczność i rzetelność w działaniu
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość branży owocowo-warzywnej (mile widziane)

Naszym Przedstawicielom Handlowym oferujemy:

  • pracę w środowisku pełnym wyzwań
  • narzędzia niezbędne do pracy – samochód służbowy, smartphone, laptop
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na Życie
  • zniżki pracownicze na produkty znajdujące się w ofercie firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz udział w szkoleniach branżowych

    Administratorem danych osobowych jest Lilu Fruits Sp. z o.o., ul. Mikołaja Reja 3, 80-404 Gdańsk. Dane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Pełna polityka prywatności tutaj.

    Magazynier

    Do Twoich głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

    • kompletacja zamówień dla Klientów przy pomocy linii produkcyjnej
    • wykonywanie prac magazynowych zgodnie z przyjętymi procedurami
    • prace porządkowe
    • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie

    Aby sprawnie wykonywać powyższe zadania potrzebne jest:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
    • gotowość do pracy w godzinach nocnych oraz w niedzielę
    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (orzeczenie do celów san-epid) – warunek konieczny
    • dyspozycyjność, uczciwość, chęć do pracy
    • komunikatywność

    Mile widziane:

    • znajomość branży owocowo – warzywnej
    • uprawnienia na wózki widłowe

    Naszym Magazynierom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dogodną lokalizację miejsca pracy w dobrze skomunikowanej części Gdańska
    • pracę od godziny 18:00 lub 20:00
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • zniżki pracownicze na produkty znajdujące się w ofercie firmy

      Kierowca kat. B – Dostawca

      • załadunek i rozładunek towaru
      • terminowe dostarczanie towaru do Klientów
      • dbałość o relację z Klientami i wizerunek firmy

      • prawo jazdy kat. B
      • min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
      • umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych
      • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)
      • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w działanie
      • wysoka kultura osobista
      • znajomość topografii Trójmiasta
      • dyspozycyjność do pracy w soboty
      • mile wdziane doświadczenie w pracy w branży kurierskiej

      Naszym Kierowcom oferujemy:

      • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      • pracę od godziny 5:00/6:00