Blog

Analiza Preferencji Klientów Kluczem do Sukcesu Gastronomicznego

Jednym z kluczowych obszarów, który przyczynia się do sukcesu lokalu gastronomicznego, jest umiejętne dostosowanie menu do preferencji klientów. Analiza tych preferencji staje się więc nieodzownym narzędziem dla właścicieli restauracji dążących do zaspokojenia oczekiwań i zachęcenia do powrotu gości,
a także swoistym“must have” w kwestii przyciągania nowych klientów.

2024-02-22

Dziecko w Restauracji

Wakacje to czas, kiedy rodziny z dziećmi chętnie odwiedzają restauracje, szukając miejsc oferujących nie tylko smaczne jedzenie, ale również przyjazne warunki dla najmłodszych gości. W Lilu Fruits doskonale rozumiemy te potrzeby i dzisiaj pragniemy podzielić się pomysłami na zdrowe i atrakcyjne dania oraz napoje dla dzieci, które idealnie sprawdzą się w Państwa restauracji. Dodatkowo, przedstawimy […]

2024-06-11

Wine Pairing: Które Warzywa i Owoce Warto Podawać do Degustacji Win

Degustacja win to nie tylko doskonała okazja do poznania bogactwa smaków, aromatów i historii win, ale również szansa na eksperymentowanie z różnymi kombinacjami kulinarnymi. Dobór odpowiednich warzyw i owoców do win to sztuka, która może znacząco wpłynąć na doznania smakowe. Poniżej przedstawiamy przewodnik po najlepszych owocach i warzywach, które warto podawać podczas degustacji win. Czytaj […]

2024-06-07

Część druga: Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne w Restauracji: Przegląd Najnowszych Trendów w Gastronomii

W pierwszej części artykułu przyjrzeliśmy się technologicznym innowacjom, które znacząco mogą poprawić system pracy Państwa lokalu z korzyścią dla obu stron – klienta i restauratora. Omówiliśmy między innymi aplikacje do rezerwacji stołów, systemy online do zamawiania jedzenia na dowóz czy automatyzację procesów kuchennych – poprzez inwestycję w zaawansowane maszyny lub wybór produktów wstępnie poddanych obróbce. […]

2024-05-29

Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne w Restauracji: Przegląd Najnowszych Trendów w Gastronomii

Zapraszamy Państwa na przegląd najnowszych trendów, takich jak systemy online do zamawiania jedzenia, aplikacje do rezerwacji stołów, automatyzacja procesów kuchennych oraz inne nowoczesne technologie, które mają dużą szansę zrewolucjonizować funkcjonowanie Państwa restauracji.

2024-05-24

Egzotyczne Inspiracje w Świecie Barmana: Kreowanie Wyjątkowych Drinków

Podążając za najnowszymi trendami w branży horeca, przygotowaliśmy dla Państwa pełną gamę inspiracji oraz praktycznych wskazówek dotyczących kreowania doskonałych drinków, które zaskoczą i zachwycą Państwa klientów.

2024-05-14

Sezonowe Skarby: Jak Wykorzystać Świeże Owoce i Warzywa w Letnim Menu

Jako dostawca wysokiej jakości owoców i warzyw, pragniemy podzielić się z Państwem inspiracjami kulinarnej wyjątkowości letnich produktów. Letnie miesiące to czas, gdy natura obdarowuje nas bogactwem świeżych owoców i warzyw, których aromat i smak nie mają sobie równych. W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować kilka pomysłów na wykorzystanie tych sezonowych skarbów, aby wzbogacić Państwa letnie menu i przyciągnąć uwagę klientów.

2024-05-07

Zmiany w składaniu zamówień z działu produkcji własnej

Od 13 maja zamówienia na soki, warzywa i owoce obrane, myte etc. przyjmujemy z 2-dniowym wyprzedzeniem.

2024-05-07

Harmonogram pracy w długi weekend majowy

Szanowni Państwo, przed nami długi weekend majowy. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Biura Obsługi Klienta w najbliższych dniach.  30 kwietnia 2024 Zamówienia dostarczamy, Biuro Obsługi Klienta przyjmuje zamówienia do godziny 12.00 z realizacją na 2 maja.   1 maja 2024  Nie realizujemy dostaw, Biuro Obsługi Klienta przyjmuje zamówienia w godzinach 14:00 do 22:00 z […]

2024-04-29

Gastronomia sezonowa: przygotowania do otwarcia sezonu

Majówka to nie tylko czas odpoczynku i rekreacji, ale także idealny moment na rozpoczęcie sezonu gastronomicznego. Dla restauratorów i właścicieli lokali gastronomicznych jest to doskonała okazja do zaoferowania swoim klientom czegoś wyjątkowego. Ale aby z powodzeniem rozpocząć ten sezon, konieczne są odpowiednie przygotowania.

2024-04-16

Wykorzystanie Lokalnych i Sezonowych Składników w Menu Restauracji

Świadomość żywieniowa klientów stale rośnie, a restauratorzy muszą dostosowywać swoje menu, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pod względem jakości i świeżości potraw.

2024-04-08

Warzywa i Owoce Importowane: Co Warto Wiedzieć?

Wzrastająca globalizacja rynków i zwiększone zapotrzebowanie na różnorodne produkty spożywcze doprowadziły do znacznego wzrostu importu warzyw i owoców na całym świecie.

2024-04-04

Szparagi w Kuchni: Wyjątkowe Możliwości dla Branży Horeca

Szparagi – te delikatne, soczyste pędy rośliny z rodziny liliowatych – nie tylko kuszą podniebienia smakoszy na całym świecie, ale także otwierają drzwi do wielu interesujących możliwości dla branży Horeca. Z ich unikalnym smakiem i wszechstronnymi zastosowaniami, szparagi stają się kluczowym składnikiem w menu restauracji, kawiarni i hoteli, oferując nie tylko wyjątkowy smak, ale również zdrowe właściwości i kreatywne inspiracje dla szefów kuchni.

2024-03-27

Harmonogram pracy w okresie wielkanocnym

W Lilu Fruits przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów. Owoce są starannie zapakowane, aby ograniczyć ryzyko powstania uszkodzeń podczas transportu. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Pomagamy sprowadzić nawet rzadkie lub trudno dostępne odmiany owoców z każdej grupy. Nasi specjaliści zbadają dostępność produktu na rynku, a także oszacują wstępny koszt oraz termin realizacji zamówienia. […]

2024-03-20

Szarlotka: Jakie Jabłka Wybrać, By Upiec Doskonałe Ciasto

Szarlotka, tradycyjne polskie ciasto, zawsze kojarzy się z aromatem jabłek, cynamonu i chrupiącej kruszonki. Jednak kluczem do perfekcyjnego smaku szarlotki jest odpowiedni wybór jabłek. Warto wiedzieć, które odmiany najlepiej sprawdzą się w tym klasycznym daniu.

2024-03-20

Programy Lojalnościowe w Restauracjach – Budowanie Więzi z Klientami

W obliczu coraz większej konkurencji w branży gastronomicznej, restauratorzy muszą stosować różnorodne strategie, aby przyciągnąć i zatrzymać klientów. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi w tym celu są programy lojalnościowe, które nie tylko nagradzają stałych klientów, ale także budują więź między restauracją a jej gośćmi.

2024-03-13