Oszczędzanie na obranych warzywach z Lilu Fruits

     Od restauracji, przez sklepy spożywcze, aż po domowe kuchnie, świeże produkty mocno zakorzeniły się jako bezkompromisowy must-have w całej Europie. Według niedawnej publikacji Global Market Insights, oczekuje się, że popyt na przetworzone owoce i warzywa wzrośnie o 7,5% rok do roku do 2027 roku.

Czas to pieniądz

     Wybierając świeżo obrane warzywa zamiast tradycyjnych, nieprzetworzonych, firmy z branży Horeca oszczędzają i czas i pieniądze. Dzięki partnerstwu z hurtownikiem oraz przetwórcą świeżych produktów, takim jak Lilu Fruits, nie muszą zatrudniać kolejnych osób do obierania warzyw. Nasze zaawansowane technicznie maszyny zrobią to w kilka minut. Świeżo obrane produkty znacznie zmniejszają koszty pracy i ryzyko obrażeń pracowników (np. zacięcie nożem). 

     To rozwiązanie minimalizuje również koszty związane z zagospodarowaniem odpadów organicznych oraz redukują wysokość rachunków za media – oszczędzasz na wodzie, prądzie i ogrzaniu miejsca, w którym znajduje się Twój pracownik.

Lilu Fruits i technologia przetwarzania żywności

Lilu Fruits może pochwalić się najbardziej zaawansowanym systemem i metodami przechowywania warzyw i owoców na Pomorzu. Najlepsze maszyny oraz dokładna i wysoce rozwinięta linia produkcyjna zapewniają najwyższą jakość dostarczanych produktów. Należy wspomnieć również o tym, że każdy etap, od przyjęcia dostawy, przez przygotowanie produktu, po transport i wydanie towaru klientowi, są monitorowane i ściśle sprecyzowane.

Dzięki temu nasi klienci mogą odetchnąć z ulgą, wiedząc, że żywność podawana w ich placówkach jest bezpieczna i świeża. Ponieważ jesteśmy ekspertami, stale inwestujemy w najnowsze technologie przetwarzania/mycia/obierania, aby obniżyć koszty i oferować precyzyjne cięcia.

pokrojone warzywa

     Dzięki zespołowi ekspertów Lilu Fruits zajmujących się przetwórstwem owoców i warzyw, klienci za każdym razem otrzymują spójny, czysty i świeży produkt. Nasz zespół naprawdę dba o jakość swojej pracy i zawsze ma na uwadze klienta. Jeśli produkt nie spełnia naszych standardów, nie wyślemy go. Różnica w jakości, smaku i wyglądzie jest łatwa do zauważenia.

W Lilu Fruits przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów. Owoce są starannie zapakowane, aby ograniczyć ryzyko powstania uszkodzeń podczas transportu. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Pomagamy sprowadzić nawet rzadkie lub trudno dostępne odmiany owoców z każdej grupy. Nasi specjaliści zbadają dostępność produktu na rynku, a także oszacują wstępny koszt oraz termin realizacji zamówienia.  

 Zainteresowała Cię nasza oferta? 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h roboczych!